kontakt

PLUM ELEKTRONIKA
jesteśmy częścią
wielkich projektów

Dostarczamy łatwe w użyciu kompleksowe rozwiązania, które gwarantują zdalny dostęp, konfigurację i kontrole sieci wodociągowej. Jesteś zainteresowany naszymi rozwiązaniami dla branży wod-kan?

Napisz do nas.

Plum

PLUM Sp. z o.o.
ul. Wspólna 19, Ignatki,
16-001 Kleosin

sekretariat

tel.: +48 85 749 70 00
fax: +48 85 749 70 14
e-mail: plum@plum.pl

KRS: 0000153696
NIP: 966-14-27-390
Kapitał zakładowy: 2 355 800,00 zł
Nr rejestrowy BDO: 000009381

skontaktuj się z właściwym działem,
aby uzyskać pomoc

Dział Sprzedaży

Mariusz Sawicki
Dyrektor ds. Rynków Gaz i Woda
Robert Malinowski
Produkt Manager Rynku Wody
Marcin Groman
Project Manager Rynku Wody

Dział Obsługi Klienta

Ewa Banach
Kierownik Działu Obsługi Klienta
Małgorzata Wyszołmirska
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Wioleta Burniewicz
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Paweł Olszaniecki
Specjalista Wsparcia Technicznego

Dział Marketingu i PR

Adrianna Szumska
Kierownik Działu Marketingu i PR
Magda Turecka
Digital & Content Manager

Serwis

Aby przesłać zgłoszenie serwisowe, przejdź do Serwisu.

przejdź do Serwisu

branże plum

Wybierz branżę, aby skontaktować się z dedykowanym Działem Obsługi Klienta.

HVAC

Sterowniki dedykowane branży HVAC.

przejdź

GAS

Rozwiązania opomiarowania i telemetrii gazu ziemnego.

przejdź

WATER

Zdalne zarządzanie zasobami wody.

tu jesteś

EMS

Montaż PCB na zlecenie.

przejdź

LAB

Akredytowane Laboratoria.

przejdź

Masz pytania?
Wypełnij formularz i opisz jak możemy Ci pomóc.

    Administratorem Twoich danych jest PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin. Twoje dane przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania kierowane za pośrednictwem formularza kontaktowego lub podanych danych kontaktowych oraz w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń, co stanowi nasze prawnie uzasadnione interesy. W przypadku gdy zgłoszenie związane jest z łączącą nas z Tobą umową celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest realizacja tej umowy. Jeśli wyraziłeś zgody marketingowe Twoje dane są przetwarzane dodatkowo w celu prowadzenia z Tobą komunikacji marketingowej wybranym przez Ciebie kanałem komunikacji. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz TUTAJ.

    Wyrażam zgodę na przesyłanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) na podany w formularzu adres poczty elektronicznej wiadomości e-mail zawierajacych informacje handlowo – marketingowe dotyczące PLUM, w tym informacje o zakresie działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktach i usługach oraz promocjach, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.

    Wyrażam zgodę na przesyłanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) na podany w formularzu numer telefonu wiadomości SMS/MMS zawierajacych informacje handlowo – marketingowe dotyczące PLUM, w tym informacje o zakresie działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktach i usługach oraz promocjach, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.

    Wyrażam zgodę na wykonywanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) połączeń telefonicznych na podany w formularzu numer telefonu w celu przekazywania informacji handlowo - marketingowych dotyczących PLUM, w tym informacji handlowo-marketingowych dotyczących działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktów i usług, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.